Afsluitbare draaiknoppen (2 st) tbv anti-diefstalbeveiling fiets - Pro-user Diamant/Bosal Tourer
0 Reviews | Review toevoegen

Wij hebben een groot assortiment spareparts en reserve onderdelen voor de Bosal Tourer fietsendrager en de Pro-user Tourer fietsendrager.

Artikelnummer

99109ON

Verzendkosten

€ 6,95

Standaard levertijd

2-5 werkdagen

€ 23,00
Prijs per stuk

Aantal:
Bestellen

Review toevoegen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst  goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.

Geen reviews gevonden.

Laatst bekeken producten